on stage > Events > Concert Tour 2009 > Игорь Четуєв, піаніст > 

Игорь Четуєв, піаніст

 

Игорь Четуєв народився в Севастополі (Україна) в 1980 році. Навчався в музичній школі в класі Тетяни Кім. У віці 14 років виграв Гран-прі Міжнародного конкурсу юних піаністів Володимира Крайнєва (Україна), після чого вступив у Вищу школу музики та театру міста Ганновер в клас професора Володимира Крайнєва. В даний час працює його ассистентом у Вищій школі музики та театру Ганновера.

У 1998 р., в 18 років, завоював Першу премію та приз глядацьких симпатій на дев'ятому Міжнародному конкурсі імені Артура Рубінштейна у Тель-Авіві.

В сезонах 2009/10/11 рр. Ігор Четуэв - гість Національного оркестру в Театрі на Єлисейських Полях (дир. Нееме Ярві), виступить у Маріїнському Театрі разом з Ферруччо Фурланетто, у Люксембурзькій філармонії (дир. Гюнтер Хербіг), з Національним оркестром Монпельє (дир. Ярон Трауб), з «Віртуозами Москви» (Володимир Співаков і Максим Венгеров), з Московським державним симфонічним оркестром Росії (дир. Павло Коган) в турі у Великобританії, з оркестром Національної філармонії України в турі у Швейцарії, з Симфонічним оркестром Сант Етьєн (дир. Володимир Вакульскій), в Кореї з Евроазійської філармонією.

Він дає численні концерти у Франції та інших країнах Європи, серед яких його четвертий виступ в Уігмор-Холі в Лондоні, концерти з Ксавье Філліпсом на Кальмарскому Фестивалі та концерти з Огюстіном Дюмеєм у Паризькому регіоні. У 2007/08/09 рр. Ігор Четуев акомпанує прославленому басу Ферруччо Ферланетто в театрі Ла Скала. Він був гостем Симфонічного оркестру Західно-німецького радіо у місті Кельн (дир. Семен Бичков), а також тріумфально виступив на Фестивалі de la Roque d'Anthéron у вечірньому концерті, де виконував 24 Етюди Шопена.

На рахунку молодого музиканта виступи з багатьма відомими оркестрами Росії, України, оркестром Академії Санта Чечілія в Римі, Оркестром Маріїнського театру Санкт-Петербурга, "Віртуозами Москви", Ізраїльським філармонічним оркестром, Гаазьким філармонічним оркестром, оркестром Північно-Німецького радіо (Ганновер), оркестрами Орлеана, Бретані і Ліллю (Франція). Він співпрацював з такими видатними диригентами, як Є. Свєтланов, В. Гергієв, В. Співаков, К. Казадезюс, А. Дмитрієв, Р. Фрубек де Бургос, С. Бичков, Р. Кофман, М. Дядюра, В. Сіренко, С. Сондецкіс та іншими. Сьогодні Ігор Четуєв продовжує виступати в кращих залах Росії, України, Ізраїлю, Франції, Англії, Німеччини, Італії, Іспанії, а також постійно дає концерти в таких країнах, як Білорусь, Казахстан, в Норвегії, Ірландії, США, Канаді , Уругваї, Сінгапурі, Японії, Кореї, Гон-Конгу, Ізраїлі.

Постійний партнер у концертах камерної музики з Ферручо Фурланетто, Ксавьє Філіпсом, Олексієм Огрінчуком, Андрієм Бєловим та квартетом ім. Кароля Шимановського.

Записані диски японською фірмою "Три-м" з творами Шумана, Ліста, Шопена, Скрябіна, німецькою фірмою "Орфей" з трьома сонатами Шопена. А також російською фірмою "Caro Mitis" було записано три фортепіанні сонати Шнітке. На цій же фірмі вийшло три диска з серії «Всі сонати Бетховена». Багато записів отримали високу оцінку провідних музичних журналів і критиків, таких як «Граммофон», «Дойче Шальплаттен Критик», «Діапазон», «Класика».